Apartmány v Korutanech


Jmenuji se Andrea a jsem váš průvodce světem nemovitostí v malebných rakouských Korutanech. Ačkoliv žiji a pracuji v Praze, mé srdce patří tomuto alpskému klenotu. Tak moc, že jsem si tam pořídila hned dva apartmány, a protože vidím rostoucí zájem Čechů o tuto oblast, rozhodla jsem se sdílet svou vášeň a zkušenosti s dalšími.

Korutany jsou místo, kde se zastaví čas a příroda otevírá své náruči. Pro mě je to místo, kde si můžu odpočinout, načerpat energii a inspiraci. A právě toto kouzlo chci předat i vám.

Naše stránky jsou určené pro všechny, kteří hledají svůj druhý domov, investici nebo prostě útočiště v srdci Alp. Jsme tu pro ty, kteří touží po změně, chtějí objevovat nové kultury a zároveň hledají klid a pohodu.

Apartmány v Korutanech jsou unikátní tím, že vás spojíme přímo s rakouskými realitními kancelářemi a budeme s vámi po celou dobu nákupu nemovitosti. Ale nejsme jen další realitní kancelář. Jsme tu, abychom vám poskytli osobní zkušenosti, praktické tipy a zodpověděli všechny vaše otázky.

Co nás opravdu odlišuje od konkurence, je naše osobní zkušenost a znalost místních poměrů. Nejsme jen obchodníci, jsme milovníci Korutan, znalci oblasti a její kultury. Pracujeme na principu "co se nám líbí, to vám nabízíme", proto vám můžeme zaručit, že všechny nemovitosti na našich stránkách jsou opravdu ty nejlepší.

Proč si vybrat nás? Protože vás provedeme celým procesem bez stresu a starostí. Protože vám poskytneme více než jen bydlení - nabídneme vám zážitky a vzpomínky, které si odnesete s sebou.

Tak co říkáte, připojíte se k nám na cestě za vaším snem?


Těšíme se na vás,

Andrea a tým Apartmánů v Korutanech

info@apartmanyvkorutanech.cz 

Sledujte nás na sítích